Giga shopper mulepose af 100% bomuld 460 g/m²
Denne rummelige giga shopper mulepose af 100% bomuld (460 g/m²) er perfekt til store indkøb, messer eller daglig brug, hvor der er brug for ekstra plads.
Med både lange (78 x 4 cm) og korte hanke (35 x 4 cm) kan den bæres på skulderen eller i hånden.
Den store størrelse giver rigelig plads til opbevaring, hvilket gør den ideel til eksempelvis butiksbrug, merchandiseposer med tryk eller gaveposer til events.
Lavet af genbrugt materiale, undtagen den sorte farve.
Mål: 80 x 45 x 30 cm
Tak for din forespørgsel
Vi skynder os at regne det bedste tilbud ud til dig. Vi sender en email indenfor max 48 timer og mangler vi informationer har du svar fra os tidligere.

Giga shopper mulepose af 100% bomuld 460 g/m²
Den kraftige vævning sikrer en holdbar og langtidsholdbar pose, der kan bruges igen og igen uden at miste form eller styrke.
Med en naturlig og robust finish er den velegnet til både detailhandel, events og promotionbrug.
De lange hanke (78 x 4 cm) giver mulighed for at bære den komfortabelt over skulderen, mens de korte hanke (35 x 4 cm) gør den nem at bære i hånden.
Med sin store kapacitet er den ideel til butikker, messer, konferencer og firmagaver, hvor man ønsker en praktisk og eksklusiv pose med logotryk.
Den kan også bruges som en stilfuld gavepose ved luksusevents eller som en funktionel taske til organisationer og foreninger, der vil promovere deres brand med et holdbart og anvendeligt produkt.
Materialet er fremstillet af genbrugt bomuld (undtagen i sort farve), hvilket giver en naturlig struktur og en eksklusiv følelse.
Dens slidstærke design gør den særligt velegnet til virksomheder, der ønsker at investere i en kvalitetsmulepose, som deres kunder eller samarbejdspartnere kan bruge igen og igen.
Mål: 80 x 45 x 30 cm
Vægt: 460 g/m²
Materiale: 100% bomuld (genbrugt, undtagen sort)
Tryk: Mulighed for logo tryk
Produkt info
- Mulepose i 100% bomuld (460 g/m²)
- Ekstra stor størrelse
- Lange og korte hanke
- Ideel til indkøb og messer